Wynajem Autokarów – koszt najmu

JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
PIĘKNE STOPY – Haluksy
18 lutego, 2019
Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
16 sierpnia, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary wyróżniają się wysoką jakością, jeśli chodzi o potrzeby klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele dóbr oddziałujących na komfort podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. Zwykle dostępny jest również barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, gniazdko, port USB oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary projektuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie zachodniej oraz wschodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim podróżujący mogą na chwilę wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą albo zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy zapewniają możliwość wynajmu autokaru na wyjątkową okoliczność. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przetransportowania większej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez zorganizowanych, takich jak wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużą popularnością cieszą się też przy planowaniu delegacji biznesowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie oraz na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszym aspektem, na który stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku utrzymuje się dbałość o sprawność, każdego z pojazdów i realizuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje wygodę podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest profesjonalnie wykwalifikowanym pracownikiem, a ich umiejętności potwierdzają okresowe testy. Istotne są też przeprowadzane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję odpowiedniej kadry nazdoruje wyznaczony kierownik transportu. Oznacza to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, kojarzył się z najwyższą klasą.

Aby podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie autokary posiadają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się wymieniają i troszczą się o własny wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować pojazdem. Doświadczenie pracowników przekłada się na dobrą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co oznacza bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia oznacza też większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również obserwowania autokarów za pomocą GPS. Co także jest czynnikiem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru powinien zależeć od formy wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku pojazdów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 34 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 18 do 32 siedzeń. Możliwy jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Dobrze także poznać stan techniczny autokaru. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy ma wszystkie niezbędne elementy wyposażenia przykładowo apteczkę i gaśnicę.

Pomocne okażą się także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZTY WYNAJĘCIA AUTOKARU

Analogicznie do doboru autokaru, cena za wynajem zależy jest od kilku czynników. Do wielkości autokaru trzeba dołączyć takie czynniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z podaniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zaplanowaniu drobniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można także liczyć na rabaty. W branży turystycznej najtańsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pomaga lepiej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług konkretnych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Komentarze są wyłączone.